Menu witryny

Terminy zawodów sp powiat

Kalendarz imprez sportowych organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim

Szkoły Podstawowe, kalendarz SOD 2018

 

Plik z kalendarzem na okres wrzesień - grudzień 2017 do pobrania tutaj

Plik z kalendarzem SOD 2018 do pobrania tutaj

Plik z kalendarzem na okres luty - maj 2018 do pobrania tutaj

 

 

Sokołów Podl. 2.02.2018 r.

Kalendarz imprez sportowych

Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego

w Sokołowie Podlaskim

w okresie luty – maj 2018 roku.

 

Szkoły Podstawowe i Szkoły Podstawowe z o/ Gimnazjalnymi

Kategoria Dzieci /kl. VI i młodsze ur.2005 i mł./

Indywidualne biegi narciarskie

Termin: Zostanie podany telefonicznie zainteresowanym szkołom

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Łazowie

Drużynowy tenis stołowy

Dziewczęta

Termin: 14.02.2018 r. godz.9.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Wyrozębach

Chłopcy

Termin: 15.02.2018 r. godz. 9.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Wyrozębach

Pływanie indywidualne i sztafety

Termin: 19.02.2018 r. godz. 9.00

Miejsce: basen OSiR w Sokołowie Podlaskim

Program zawodów:

25 m stylem dowolnym – klasy IV i młodsze – dziewcząt i chłopców

25 m stylem grzbietowym – klasy IV i młodsze – dziewcząt i chłopców

25 m stylem klasycznym – klasy IV i młodsze – dziewcząt i chłopców

50 m stylem dowolnym – klasy V- VI – dziewcząt i chłopców

50 m stylem grzbietowym – klasy V- VI – dziewcząt i chłopców

50 m stylem klasycznym – klasy V- VI – dziewcząt i chłopców

Sztafeta 8 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców

- w sztafecie startuje po dwóch zawodników z klas III lub młodszych, IV, V, VI /wg roku urodzenia/

- w każdym wyścigu indywidualnym może wystartować maksymalnie 6 zawodników z jednej szkoły.

Unihokej

Zgłoszenia drużyn do 28.02.2018 r. tel.502038076

Mini siatkówka dziewcząt /czwórki/

Gr. Iszkoły z gmin: Sterdyń, Repki, Ceranów, Kosów L. Sabnie, Jabłonna L.

Termin: 6.03.2018 r. godz. 9.30

Miejsce: sala w Repkach

/odpowiedzialna za zawody SP Repki i PSZS /

-do finału awansują dwa czołowe zespoły bez zaliczonego wyniku

Gr. IIszkoły z terenu Sokołowa Podl. gmin Sokołów Podl. i Bielany

Termin: 6.03.2018 r. godz. 9.30

miejsce: sala SP 1 Sokołów

/odpowiedzialna za zawody SP 1 Sokołów i PSZS /

-do finału awansują dwa czołowe zespoły bez zaliczonego wyniku

Finał powiatowy z udziałem 4 najlepszych drużyn wg klucza

Półfinały 1A – 2B i 2A-1B

Pokonani o III miejsce, wygrani o I miejsce

Termin i miejsce turnieju finałowego zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

Mini siatkówka chłopców /czwórki/

Gr. I – szkoły z gmin: Sterdyń, Repki, Ceranów, Kosów L. Sabnie, Jabłonna L.

Termin: 7.03.2018 r. godz. 9.30

Miejsce: sala w Repkach

/odpowiedzialna za zawody SP Repki i PSZS /

-do finału awansują dwa czołowe zespoły bez zaliczonego wyniku

Gr. IIszkoły z terenu Sokołowa Podl. gmin Sokołów Podl. i Bielany

Termin: 7.03.2018 r. godz. 9.30

Miejsce: sala SP 1 Sokołów

/odpowiedzialna za imprezę SP 1 Sokołów i PSZS /

-do finału awansują dwa czołowe zespoły bez zaliczonego wyniku.

Finał powiatowy z udziałem 4 najlepszych drużyn

Półfinały 1A – 2B i 2A-1B

Pokonani o III miejsce, wygrani o I miejsce

Termin i miejsce turnieju finałowego zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

Czwórbój lekkoatletyczny

Dziewczęta

Termin: 10.05.2018 r. godz.9.30

/skok wzwyż godz. 8.30 sala SP 1 Sokołów/

Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podl. ul. Lipowa 50

Chłopcy

Termin: 11.05.2018 r. godz. 9.30

/skok wzwyż godz. 8.30 sala SP 1 Sokołów/

Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podl. ul. Lipowa 50

Szczegółowe przepisy zawarte są w regulaminie Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2017/2018 lub na stronie internetowej www.pszssiedlce.pl

Kategoria Młodzież kl. VII- I - II ur.2004-2003-2002 /

Indywidualne biegi narciarskie

Termin: Zostanie podany telefonicznie zainteresowanym szkołom

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Łazowie

Drużynowy tenis stołowy

Dziewczęta

Termin: 21.02.2018 r. godz.9.00

Miejsce: Zespół Szkół w Sabniach.

Chłopcy

Termin: 22.02.2018 r. godz. 9.00

Miejsce: Zespół Szkół w Sabniach.

Pływanie indywidualne i sztafety

Termin: 19.02.2018 r. godz. 10.30

Miejsce: basen OSiR w Sokołowie Podlaskim

Program zawodów:

50 m stylem dowolnym – klasy VII – dziewczęta i chłopcy

50 m stylem grzbietowym – klasy VII - dziewczęta i chłopcy

50 m stylem klasycznym – klasy VII - dziewczęta i chłopcy

50 m stylem dowolnym – klasy II – dziewczęta i chłopcy

50 m stylem grzbietowym – klasy II - dziewczęta i chłopcy

50 m stylem klasycznym – klasy II - dziewczęta i chłopcy

50 m stylem dowolnym – klasy III – dziewczęta i chłopcy

50 m stylem grzbietowym – klasy III - dziewczęta i chłopcy

50 m stylem klasycznym – klasy III - dziewczęta i chłopcy

Sztafeta 6 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców

- w każdym wyścigu indywidualnym może wystartować maksymalnie 6 zawodników z jednej szkoły.

Piłka siatkowa dziewcząt

Gr. I – Szkoły miejskie i szkoły z gminy Bielany

Termin: 13.03.2018 r. godz.9.30

Miejsce: Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podl.

/odpowiedzialna za imprezę Gimnazjum Salezjańskie Sokołów Podl. /

Gr. II –Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Kosów L ,Repki, Jabłonna L, Sterdyń

Termin: 13.03.2018 r. godz.9.30

Miejsce: ZS w Sterdyni

/odpowiedzialna za imprezę ZS w Sterdyni /

- do finału awansują dwie czołowe drużyny z grupy bez zaliczonego wyniku.

Finał: 1A -2B , 2A-1B

Finał powiatowy

Termin i miejsce zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

Piłka siatkowa chłopców

Gr. I – Szkoły miejskie i szkoły z gminy Bielany

Termin: 12.03.2018 r. godz.9.30

Miejsce: Gimnazjum Salezjańskie w Sokołowie Podl.

/odpowiedzialna za imprezę Gim. Salezjańskie w Sokołowie Podl. /

Gr. II –Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Kosów L ,Repki, Jabłonna L, Sterdyń

Termin: 12.03.2018 r. godz.9.30

Miejsce: ZS w Sterdyni

/odpowiedzialna za imprezę ZS w Sterdyni /

- do finału awansują dwie czołowe drużyny z grupy bez zaliczonego wyniku.

Finał: 1A -2B , 2A-1B

Finał powiatowy

Termin i miejsce: zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

Zawody lekkoatletyczne – eliminacje do igrzysk regionalnych

Klasy I – II /ur.2004-2003/

Termin: 14.05.2018 r. godz. 9.00

Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podlaskim ul. Lipowa 50

Program zawodów

Dziewczęta: 100 m, 300 m, 600 m, sztafeta 4x100 m, wzwyż, w dal, kula 3 kg

Chłopcy: 100 m, 300 m,1000m, sztafeta 4x100 m, wzwyż, w dal, kula 4 kg

Klasy III /ur.2002/

Termin: 14.05.2018 r. godz. 9.00

Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podlaskim ul. Lipowa 50

Program zawodów

Dziewczęta: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, sztafeta 4x100 m, sztafeta olimpijska(800-400-200-100) ,wzwyż, w dal, kula 4 kg

Chłopcy: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, sztafeta 4x100 m, sztafeta olimpijska (800-400-200-100) , wzwyż, w dal, kula 5 kg

- zawodnik (czka) może startować w jednej konkurencji i sztafecie. Start indywidualny na dystansie 800 m i dłuższym wyklucza start w sztafecie olimpijskiej na dystansie 800 m.

- do zawodów każda szkoła może wystawić maksymalnie 3 zawodników do konkurencji oraz dwie sztafety.

- do zawodów regionalnych awansuje 3 najlepszych zawodników (czek) w każdej konkurencji

oraz dwie czołowe sztafety.

- zawodnik (czka) młodsza nie może startować w klasach III .

Szczegółowe przepisy zawarte są w regulaminie Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2017/2018 lub na stronie internetowej www.pszssiedlce.pl

 

 

 

 

Sokołów Podl. 2.02.2018 r.

 

SOKOŁOWSKA OLIMPIADA DZIECI

Kalendarz imprez sportowych

Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego

w Sokołowie Podlaskim dla uczniów klas IV i młodszych

W imprezach biorą udział dzieci ur. w roku 2007 i młodsze

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Termin i miejsce: 9.03.2018 r. godz. 9.00 – sala SP Wyrozęby

- szkoła może wystawić do turnieju maksymalnie 4 dziewczęta i 4 chłopców.

- prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa szkół.

Mini koszykówka

- drużyna liczy 8-10 zawodników.

- system rozgrywek zostanie ustalony przed zawodami.

Dziewczęta

Termin i miejsce: 20.03.2018 r. godz. 9.30 – sala SP 1 Sokołów

Chłopcy

Termin i miejsce: 21.03.2018 r. godz. 9.30 – sala ZS w Kosowie Lackim

Piłka nożna - „piłkarskie szóstki” chłopców

- w skład drużyny wchodzi 6-10 zawodników

Grupa I Grupa II Grupa III

Drużyny z gmin: Drużyny z gmin: Drużyny z gmin:

Sterdyń Jabłonna Lacka Sokołów Podl.

Kosów Lacki Bielany SP 1 Sokołów

Ceranów Repki SP 2 Sokołów

Sabnie SP 4 Sokołów

Termin i miejsce: Gr. I – 11.04.2018 r. godz. 9.30 – boisko w Kosowie L.

Gr. II - 11.04.2018 r. godz. 9.30 – boisko w Jabłonnie L.

Gr. III- 11.04.2018 r. godz. 9.30 – boisko w SP 4 Sokołów

- do turnieju finałowego awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy bez zaliczonego meczu.

- finał z udziałem 6 drużyn zostanie rozegrany na boisku SP 4 w Sokołowie Podlaskim.

- Termin zostanie podany telefonicznie zainteresowanym szkołom.

Mini piłka ręczna

Dziewczęta

Termin i miejsce: 19.04.2018 r. godz. 9.30 – sala w Sterdyni

Chłopcy

Termin i miejsce: 20.04.2018 r. godz. 9.30 – sala SP 1 Sokołów

Indywidualne biegi przełajowe

Termin i miejsce: 8.05.2018 r. godz. 10.00 – stadion przy ul. Lipowej 50 w Sokołowie Podl.

Program zawodów:

Dziewczęta – ok. 600 m

Chłopcy – ok. 800 m

- szkoła może wystawić do każdego biegu maksymalnie 6 zawodników.

- każdy startujący zawodnik zdobywa punkty dla drużyny.

- prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa szkół.

- zawodnik startujący powinien posiadać karteczkę z nazwiskiem imieniem rokiem urodzenia i nazwą szkoły którą reprezentuje.

Lekkoatletyka

Termin: 29.05.2018 r. godz. 10.00

Miejsce: stadion OSiR w Sokołowie Podl. ul. Lipowa 50

Program zawodów:

Dziewczęta: 60 m, 400 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową

Chłopcy: 60 m, 400 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową

- szkoła może wystawić do konkurencji maksymalnie 4 zawodników.

- zawodnik może startować w dwóch konkurencjach.

Prowadzona będzie punktacja ogólna Sokołowskiej Olimpiady Dzieci.

Najlepsze szkoły otrzymają dyplomy, puchary oraz sprzęt sportowy.

Punktacja drużynowa w poszczególnych dyscyplinach:

1 m – 40 pkt

2 m – 35

3 m – 31

4 m – 28

5 m – 25

6 m – 22

7 m – 19

8 m – 16

9 m – 13

10 m – 10 itd.





 

 

Sokołów Podl.8.09.2017 r.

Kalendarz imprez sportowych organizowanych przez

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

w Sokołowie Podlaskim

w okresie wrzesień 2017 – grudzień 2017

Szkoły Podstawowe

Klasy VI i młodsze /ur. 2005 i młodsze/

Piłka nożna /szóstki/ chłopców

Gr. I – szkoły miejskie i szkoły z gminy Sokołów Podl.

Termin:  22.09.2017 r. godz.10.00

Miejsce: boisko SP 4 Sokołów ul. Kupientyńska.

/odpowiedzialna za imprezę  SP 4 Sokołów /

Gr. II – szkoły z gmin: Sterdyń, Ceranów, Kosów L., Sabnie

Termin: 26.09.2017 r. godz. 10.00

Miejsce: boisko w Sterdyni

/odpowiedzialna za imprezę SP Sterdyń /

Gr. III – szkoły z gmin: Repki ,Bielany, Jabłonna L.

Termin: 26.09.2017 r. godz. 10.00

Miejsce: boisko w Jabłonnie Lackiej

/odpowiedzialna za imprezę SP Jabłonna Lacka /

-z każdej grupy do turnieju finałowego awansują 2 drużyny bez zaliczonego meczu.

Finał powiatowy

Termin:  10.10.2017 r. godz.9.30

Miejsce: boisko w SP 4  w Sokołowie Podl. ul. Kupientyńska

Piłka nożna /szóstki/ dziewcząt

 

Szkoły miejskie i szkoły z gminy Sokołów Podl.

Termin:21.09.2017 r. godz. 10.00

Miejsce: boisko SP 4 Sokołów ul. Kupientyńska.

/odpowiedzialny za imprezę  SP 4 Sokołów/

Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Bielany, Kosów L. ,Repki, Jabłonna L., Sterdyń

Termin: 21.09.2017 r. godz.10.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Repkach

/odpowiedzialna za imprezę SP Repki /

- do finału powiatowego awansują dwa czołowe zespoły z grupy bez zaliczonego meczu.

Finał powiatowy

Termin: 9.10.2017 r. godz. 10.00

Miejsce: boisko w SP 4  w Sokołowie Podl. ul. Kupientyńska

 

Indywidualne biegi przełajowe

 

Termin: 3.10.2017 r. godz. 10.30

Miejsce: Sterdyń – trasa dookoła zalewu

Program zawodów

Dziewczęta klasy - V /ur.2006/   - ok. 800 m

Dziewczęta klasy- VI /ur. 2005/  - ok. 800 m

Chłopcy klasy       -V / ur.2006 /  - ok. 1000 m

Chłopcy klasy       -VI / ur.2005 / - ok. 1000 m

 

- w biegach  klas V i VI nie mogą startować zawodnicy młodsi.

- szkoła może wystawić do każdego biegu maksymalnie 6 zawodników.

-zawodnicy zobowiązani są posiadać kartki z nazwiskiem, imieniem, rokiem urodzenia oraz nazwą szkoły którą reprezentują, które po zakończonym biegu oddają sędziom.

/odpowiedzialni za imprezę: PSZS i Zespół Szkół w Sterdyni./

 

Postój autokarów na placu targowym w Sterdyni.

Sztafetowe biegi przełajowe

Termin: 5.10.2017 r. godz. 10.00

Miejsce: Stadion OSiR w Sokołowie Podl. ul. Lipowa 50

/odpowiedzialny za imprezę: PSZS /

 

Program zawodów

Dziewczęta 10 x 800 m

Chłopcy 10 x 800 m

Mini piłka ręczna

Dziewczęta

Gr. I – Szkoły miejskie , gmina Sokołów Podl. i gmina Bielany

Termin: 26.10.2017 r. godz. 10.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podl.

/odpowiedzialna za imprezę SP 1 Sokołów/

Gr. II –Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Kosów L.,Repki, Jabłonna L., Sterdyń

Termin: 26.10.2017 r. godz. 10.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Sterdyni

/odpowiedzialna za imprezę SP Sterdyń/

- do finału awansują dwie czołowe drużyny z grupy bez zaliczonego meczu

Finał powiatowy

Termin: 7.11.2017 r.godz.10.00

Miejsce: Zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

Chłopcy

Gr. I – Szkoły miejskie i gmina Sokołów Podl., gmina Bielany

Termin: 27.10.2017 r. godz.10.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podl.

/odpowiedzialna za imprezę SP 1 Sokołów/

 

Gr. II –Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Kosów L., Repki, Jabłonna L., Sterdyń

Termin: 27.10.2017 r. godz.10.00

Miejsce: ZS w Sterdyni

/odpowiedzialna za imprezę ZS Sterdyń/

- do finału awansują dwie czołowe drużyny z grupy bez zaliczonego meczu.

 

Finał powiatowy

Termin: 8.11.2017 r. godz.10.00

Miejsce: Zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

 

Mini koszykówka

Dziewczęta

Gr. I – Szkoły miejskie i gmina Sokołów Podl.

Termin: 28.11.2017 r. godz.10.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podl.

/odpowiedzialna za imprezę SP 1 Sokołów/

Gr. II –Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Bielany, Kosów L. Repki, Jabłonna L., Sterdyń

Termin: 28.11.2017 r. godz.10.00

Miejsce: ZS w Repkach

/odpowiedzialna za imprezę ZS Repkach/

- do finału awansują dwie czołowe drużyny z grupy bez zaliczonego meczu.

 

Finał powiatowy

Termin: 7.12.2017 r. godz.9.30

Miejsce: Zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

 

Chłopcy

Gr. I – Szkoły miejskie i gmina Sokołów Podl.

Termin: 29.11.2017 r. godz.10.00

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podl.

/odpowiedzialna za imprezę SP 1 Sokołów/

Gr. II –Szkoły z gmin: Sabnie, Ceranów, Bielany, Kosów L.,Repki, Jabłonna L., Sterdyń

Termin: 29.11.2017 r. godz.10.00

Miejsce: SP w Kosowie Lackim

/odpowiedzialna za imprezę SP Kosów Lacki/

- do finału awansują dwie czołowe drużyny z grupy bez zaliczonego meczu

Finał powiatowy

Termin: 8.12.2017 r. godz.9.30

Miejsce: Zostanie podane telefonicznie po rozegraniu eliminacji.

Szczegółowe przepisy zawarte są w regulaminie Igrzysk Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2017/2018 i na stronie internetowej www.pszssiedlce.pl

 

 

 

W roku szkolnym 2017/18 został wprowadzony  system rejestracji szkół . Szkoły biorące udział w rozgrywkach  muszą zarejestrować się przez system rejestracji szkół

srs.szs.pl.

Obecnie gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Nowe wpisy

Wyszukiwarka